Koncert Joanny DARK

Koncert Joanny DARK

przyjazd 10 gru
wyjazd 11 gru
08 grudnia 2018

Seweryn Krajewski w wykonaniu Joanny Dark! Po raz pierwszy w Hotelu Traugutta3 koncert JOANNY DARK z albumem „Krajewski na dziś”.

Termin koncertu:

8 grudnia 2018 (sobota) godz. 19:00.
Koncert połączony jest z uroczystą kolacją.

Cena - 190 zł/os. 

Joanna Dark zaprezentuje piosenki z nowego albumu „Krajewski na Dziś”. Podczas koncertu zabrzmią niezapomniane piosenki do słów Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Bogdana Olewicza czy Magdy Czapińskiej - "Uciekaj moje serce", „Przemija uroda w nas”, „Wielka miłość”, „Remedium”.

Muzyka Seweryna Krajewskiego oraz hipnotyzujący głos Joanny Dark to mistrzowskie połączenie, które zadowoli gusta każdego słuchacza. Podczas wyjątkowego koncertu największe polskie przeboje doczekają się nowego brzmienia. W cenie koncertu jest również uroczysta kolacja przygotowana przez Szefa Kuchni naszej Restauracji. 

Zapraszamy!

HOTEL TRAUGUTTA3
ul. Traugutta 3, 15-145 Białystok
tel. +48 85 67 77 333
restauracja@hoteltraugutta3.pl

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij