Podróż w czasie pandemii

Podróż w czasie pandemii

przyjazd 11 maj
wyjazd 12 maj
08 maja 2021

Codzienna aktualizacja informacji zgodnie z Rozporządzeniem. 

AKTUALIZACJA z dn. 08-05-2021

Obecnie obowiązuje rozporządzenie z dnia 08 maja 2021. Zgodnie z nimi co najmniej do 5 czerwca 2021 cała Polska jest objęta ograniczeniami. 

Hotele są otwarte dla wszystkich Gości nocujących w hotelu co najmniej jedną dobę. Dopuszczalne jest 50% zajętych pokoi.

W związku z powyższym, nasza hotelowa Restauracja Regiment jest zamknięta. Goście nocujący w hotelu mogą korzystać z opcji room service.

  • Od 15 maja: otwarta gastronomia na zewnątrz, ogródki restauracyjne, pod warunkiem, że klienci będą zajmowali co drugi stolik i odległość między stolikami będzie wynosiła co najmniej 1,5 m, chyba że między stolikami znajduje się przegroda o wysokości co najmniej 1 m, licząc od powierzchni stolika
  • Od 29 maja: otwarta  gastronomia wewnątrz (w tym restauracje hotelowe) pod warunkiem, że klienci będą zajmowali co drugi stolik i odległość między stolikami będzie wynosiła co najmniej 1,5 m, chyba że między stolikami znajduje się przegroda o wysokości co najmniej 1 m, licząc od powierzchni stolika;

Recepcja pracuje całodobowo i udzieli Państwu szczegółowych informacji.
Zarezerwuj najlepszą opcję w mieście Białystok

Rezerwacje: recepcja@hoteltraugutta3.pl | +48 733 733 722

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij