O Hotelu

przyjazd 28 paź
wyjazd 29 paź
TO MIEJSCE NA TWOJĄ HISTORIĘ

Hotel Traugutta3 to 4-gwiazdkowy butikowy hotel w Białymstoku stanowi wyjątkowe połączenie bogatej historii miejsca z eleganckim, nowoczesnym stylem i nieformalną atmosferą.

CITY BREAK BIAŁYSTOK

Idealna lokalizacja

Hotel położony jest w zacisznym i ustronnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Zlokalizowany jest w odległości zaledwie 1,8 km od ścisłego centrum Białegostoku i 0,5km od nowopowstałego Muzeum Pamięci Sybiru (otwarcie 17.09.2021). 

Z myślą o Gościach

Doświadczony
personel

Hotel Traugutta3**** powstał z myślą o dobrym samopoczuciu naszych Gości. Doświadczony personel stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom, dbając o komfort i zapewniając profesjonalną obsługę. 

Zabytkowy charakter

Miejsce z historią

Historia tego miejsca mocno definiuje jego obecny wizerunek. Inspiracją projektu wnętrz hotelu była historia związana z przynależącą do niego zabytkową willą, która była świadkiem niejednej historii. Dziś to miejsce pełne smaków i walorów estetycznych – Restauracja Regiment.

Usługi i udogodnienia
bezpłatne
wi-fi
minibar w cenie
room
serwis
strefa
relaksu
sauna
i jacuzzi
Bezpłatny garaż
i parking
usługa
prania
transport
do centrum
Kącik
kawowy
organizacja
wycieczek
Oferty specjalne
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij