Masaże

przyjazd 28 paź
wyjazd 29 paź

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą odprężenia oraz relaksu. Dobrany indywidualnie do potrzeb, wspomaga podniesienie sprawności fizycznej oraz walkę z dolegliwościami bólowymi.

Cena masażu:
160zł - 210zł

czas trawania: 40min - 80min

Masaż leczniczy

Jeżeli czujesz, że Twoje mięśnie są spięte, bądź dolegają Ci problemy z kręgosłupem, warto zdecydować się na masaż leczniczy, który nie tylko łagodzi te dolegliwości, a także pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układów m.in. krążenia.

Cena masażu: 160 zł

czas trwania: 40min

Masaż bańką chińską

Jednym z masaży, preferowanych głównie przez Panie, jest masaż bańką chińską. Ma on zbawienny wpływ na poprawienie krążenia krwi, doskonale ujędrnia skórę oraz wspomaga zwalczenie cellulitu.

Cena masażu: 140zł

czas trwania: 30min

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny całego ciała pozwala skutecznie ukoić zarówno ciało, jak i umysł. Jest to masaż delikatny, pozwala poczuć pełne odprężenie oraz uzupełnić energię potrzebną do stawiania czoła trudom dni codziennych.

Cena masażu: 210zł

czas trwania 80min

Masaż sportowy

Osobom prowadzącym aktywny tryb życia polecamy usługę masażu sportowego. Doskonale zapobiega kontuzjom, wspomaga krążenie oraz organizm w regeneracji po wysiłku fizycznym.

Cena masażu: 250zł

czas trwania: 60min

Masaż limfatyczny

Zabieg masażu limfatycznego wspomaga pobudzić krążenie krwi oraz limfy. Jest bardzo skuteczny w walce z problemami z jędrnością skóry, pomaga zmniejszyć bądź całkowicie zlikwidować cellulit oraz obrzęki.

Cena masażu: 160zł

czas trwania: 45min

Masaż gorącymi kamieniami

Jeżeli potrzebujesz wyciszenia oraz regeneracji, proponujemy masaż gorącym kamieniami. Gorące bazaltowe kamienie likwidują stres oraz uwalniają endorfiny, które objawiają się uczuciem szczęścia i spokoju.

Cena masażu: 210zł

czas trwania: 75min

Oferta masaży w  Hotelu Traugutta3

Masaż klasyczny - wyjątkowy relaks dla twojego ciała

Potrzebujesz odprężenia oraz wypoczynku? Zapraszamy do skorzystania z masażu klasycznego w Białymstoku. Jest to jedna z najpopularniejszych form masażu o szerokim spectrum zastosowań. Gabinet masażu Hotelu Traugutta3 w Białymstoku oferuje masaż klasyczny całego ciała, oraz masaż pleców. Masaż klasyczny zalecany jest zarówno dla Pań, jak i Panów, w celu utrzymania lub podniesienia ogólnej sprawności oraz zwalczenia bólu. Masz okazję zdecydować się na indywidualny rytuał bądź też cieszyć się tą chwilą z kimś bliskim – oferujemy również masaże dla par w Białymstoku.


Masaż leczniczy - idealny dla twojego kregosłupa

Masaż leczniczy jest masażem łączącym kilka technik. Oddziałuje na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy i więzadła. Wpływa także na układy: krążenia, nerwowy i hormonalny, a także pośrednio na pracę narządów oraz łagodzi napięcia i bóle mięśniowe i wpływa na odżywienie skóry. Salon masażu Hotelu Traugutta3 w Białymstoku jest idealnym miejscem na odbycie masażu leczniczego kręgosłupa. Zarezerwuj dla siebie lub bliskiej Ci osoby –  voucher na masaż jest świetnym prezentem.


Masaż bańką chińską - oczyść swój organizm z toksyn

Zapraszamy do skorzystania z masażu bańką chińską w Białymstoku. Jest to masaż relaksacyjno-leczniczy, wykorzystywany w celu rozluźnienia napięcia mięśniowego oraz dolegliwości bólowych. Efekt masażu bańką chińską polega na złagodzeniu bólu, odprężenia i relaksie jednocześnie. Masaż bańką chińską poprawia krążenie krwi oraz wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn. Masaż ten często wybierany jest przez Panie – ze względu na możliwość nieinwazyjnego ujędrnienia skóry.


Masaż relaksacyjny - odpręż swoje ciało i umysł

Poszukujesz sposobu na ukojenie zmęczonego ciała i umysłu? Hotel Traugutta3 w Białymstoku zaprasza do skorzystaniu z masażu relaksacyjnego całego ciała. Jest to całościowy zabieg odprężający, który polega na nieco bardziej delikatnym masowaniu ciała, niż masaż klasyczny. Masaż relaksacyjny sprawia uczucie pełnego odprężenia, pozwala nabrać energii niezbędnej do codziennego funkcjonowania. Zapraszamy do rezerwacji masażu relaksacyjnego całego ciała w Białymstoku


Masaż sportowy - dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia

Jeżeli uprawiasz sport, czy profesjonalnie, czy amatorsko – serdecznie zapraszamy do rezerwacji masażu sportowego w Białymstoku. Masaż ten wspomaga organizm sportowca przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym, a także pomaga zapobiegać kontuzjom. Masaż sportowy usprawnia krążenie krwi, dzięki czemu dostarczanie substancji odżywczych od mięśni jest bardziej efektywne. Masaż sportowy zalecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom prowadzącym aktywny tryb życia.


Masaż limfatyczny - pobudź krążenie i ujędrnij skóre

Masaż limfatyczny to zabieg, który pozwala na pobudzenie krążenia krwi i limfy. Wykonywany jest w celu ujędrnienia skóry, zlikwidowania cellulitu oraz obrzęków. Wspomaga również usuwanie toksyn z komórek skóry. Jeżeli interesuje Cię wykonanie masażu limfatycznego w Białymstoku, zapraszamy serdecznie do rezerwacji zabiegu w strefie masażu Hotelu Traugutta3. Efekty regularnego stosowania masażu limfatycznego mogą Cię zaskoczyć. Możesz również podarować bliskiej osobie chwile relaksu – zachęcamy do zakupu vouchera na masaż.


Masaż gorącymi kamieniami - wyciszenie i regeneracja twojego organizmu

Strefa masażu Hotelu Traugutta3 w Białymstoku oferuje masaż gorącymi kamieniami. Jest to zabieg wyciszający, odprężający oraz regenerujący organizm. Gorące kamienie bazaltowe szlifowane przez morskie fale oblewające wybrzeża Bali powodują zlikwidowanie stresu oraz jego negatywne skutki. Dzięki wydzielającym się endorfinom podczas masażu doznajemy uczucie spokoju oraz szczęścia. Masaż jest polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zapraszamy do skorzystania z masażu gorącymi kamieniami w wyjątkowym miejscu w Białymstoku


 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij