Restauracja Regiment

przyjazd 17 cze
wyjazd 18 cze
Kulinarne przeżycie

Znajdująca się w zabytkowej willi z 1884 roku Restauracja Regiment, zaskoczy urzekającym, stylowym wystrojem i atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem starannie wykonanych dań.

Zabytkowa Restauracja

Restauracja Regiment

Niegdyś samotna XIX-wieczna willa, dziś Restauracja Regiment – część Hotelu Traugutta 3****. Willa tętni nowym życiem dzięki Gościom oraz profesjonalnej obsłudze na najwyższym poziomie. Dziś to miejsce pełne smaków i walorów estetycznych. Szef Kuchni Tomasz Siwkowski zaprasza do skosztowania wyrazistych smaków potraw z dziczyzny oraz ryb. Zapraszamy do zapoznania się z menu Restauracji poniżej. 

Menu Restauracji Regiment

 

Serdecznie zapraszamy.

Rezerwacje:

tel. 85 677 77 73 

e-mail: restauracja@hoteltraugutta3.pl

 
Idealny pomysł na prezent

Voucher do Restauracji Regiment

Serdecznie zapraszamy do zakupienia Vouchera do wykorzystania w Restauracji Regiment na dania z karty oraz napoje i alkohole. Voucher jest idealnym i uniwersalnym pomysłem na prezent oraz spędzeniem czasu w nastrojowych wnętrzach naszej Restauracji.
 Zobacz więcej

Aktualności

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij