Restauracja Regiment

Restauracja Regiment

Restauracja Regiment

przyjazd 25 lut
wyjazd 26 lut
Kulinarne przeżycie

Znajdująca się w zabytkowej willi z 1884 roku Restauracja Regiment, zaskoczy urzekającym, stylowym wystrojem i atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem starannie wykonanych dań.

Aktualności

Restauracja Regiment

Dania na wynos

Jeżeli gościłeś już w Restauracji Regiment, to z pewnością będziesz zainteresowany ofertą dań na wynos. Tylko teraz mogą Państwo skosztować kuchni Restauracji Regiment.

Zabytkowa Restauracja w Białymstoku

Restauracja Regiment

Niegdyś samotna XIX-wieczna willa, dziś Restauracja Regiment w Białymstoku – część Hotelu Traugutta 3 ****. Willa tętni nowym życiem dzięki Gościom oraz profesjonalnej obsłudze na najwyższym poziomie. Dziś to miejsce pełne smaków i walorów estetycznych. Szef Kuchni Tomasz Siwkowski zaprasza do skosztowania wyrazistych smaków potraw z dziczyzny oraz ryb. Zapraszamy do zapoznania się z menu Restauracji poniżej. 

Restauracja Regiment

Eleganckie spotkania

Nasza Restauracja to idealne miejsce spotkań, obiadów biznesowych czy mniejszych przyjęć rodzinnych. Apetyczne menu, wysokiej jakości obsługa oraz wspaniała aranżacja naszej Restauracji zapewni doskonałą atmosferę. Nastrojowe i eleganckie progi Restauracji Regiment stoją otworem. 

Zabytkowa Restauracja w Białymstoku.

W naszej Restauracji Regiment znajdziecie Państwo kulinarne inspiracje zaczerpnięte z kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Podróż, w jaką zabierze Państwa Szef naszej kuchni rozbudzi zmysły oraz zachwyci podniebienia. Wyjątkowym atutem będzie polędwica z żaglicy bądź gicz jagnięca, a także wiele innych smaków dziczyzny, wołowiny, ryb oraz dań wegetariańskich. Dodatkowo, wyjątkowe wnętrze XIX-wiecznej willi, będzie stanowić idealną oprawę Państwa spotkań. Zapraszamy do zapoznania się z Menu Restauracji Regiment poniżej. Posiadamy również szeroki wybór win i alkoholi.

Serdecznie zapraszamy.

Rezerwacje:

tel. 85 677 77 73 

e-mail: restauracja@hoteltraugutta3.pl

 
Idealny pomysł na prezent

Voucher do Restauracji Regiment

Serdecznie zapraszamy do zakupienia Vouchera do wykorzystania w Restauracji Regiment na dania z karty oraz napoje i alkohole. Voucher jest idealnym i uniwersalnym pomysłem na prezent oraz spędzeniem czasu w nastrojowych wnętrzach naszej Restauracji.
 Zobacz więcej

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij