Restauracja Regiment

Restauracja Regiment

Restauracja Regiment

Restauracja Regiment

Restauracja Regiment

przyjazd 08 lip
wyjazd 09 lip
Kulinarne przeżycie

Znajdująca się w zabytkowej willi z 1884 roku Restauracja Regiment, zaskoczy urzekającym, stylowym wystrojem i atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem starannie wykonanych dań.

Zabytkowa Restauracja

Restauracja Regiment

Niegdyś samotna XIX-wieczna willa, dziś Restauracja Regiment – część Hotelu Traugutta 3****. Willa tętni nowym życiem dzięki Gościom oraz profesjonalnej obsłudze na najwyższym poziomie. Dziś to miejsce pełne smaków i walorów estetycznych. Szef Kuchni Tomasz Siwkowski zaprasza do skosztowania wyrazistych smaków potraw z dziczyzny oraz ryb. Zapraszamy do zapoznania się z menu Restauracji poniżej. 

 

 

W naszej Restauracji znajdziecie Państwo kulinarne inspiracje zaczerpnięte z kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Podróż w jaką zabierze Państwa Szef naszej kuchni, rozbudzi zmysły oraz zachwyci podniebienia. Wyjątkowym atutem będzie polędwica z żaglicy bądź gicz jagnięca. A także wiele innych smaków dziczyzny, wołowiny, ryb oraz dań wegetariańskich. Dodatkowo wyjątkowe wnętrze XIX-wiecznej willi będzie stanowić idealną oprawę Państwa spotkań. Zapraszamy do zapoznania się z Menu Restauracji Regiment poniżej. Posiadamy również szeroki wybór win i alkoholi.

Serdecznie zapraszamy.

Rezerwacje:

tel. 85 677 77 73 

e-mail: restauracja@hoteltraugutta3.pl

 
Restauracja Regiment

Eleganckie spotkania

Nasza Restauracja to idealne miejsce spotkań, obiadów biznesowych czy mniejszych przyjęć rodzinnych. Apetyczne menu, wysokiej jakości obsługa oraz wspaniała aranżacja naszej Restauracji zapewni doskonałą atmosferę. Nastrojowe i eleganckie progi Restauracji Regiment stoją otworem. 

Idealny pomysł na prezent

Voucher do Restauracji Regiment

Serdecznie zapraszamy do zakupienia Vouchera do wykorzystania w Restauracji Regiment na dania z karty oraz napoje i alkohole. Voucher jest idealnym i uniwersalnym pomysłem na prezent oraz spędzeniem czasu w nastrojowych wnętrzach naszej Restauracji.
 Zobacz więcej

Aktualności

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij