Restauracja Regiment

przyjazd 28 paź
wyjazd 29 paź
Elegancja smaku

Zabytkowa willa z 1884 roku, stylowy wystrój, urzekająca atmosfera, znakomita obsługa, a przede wszystkim wyjątkowy smak starannie wykonanych dań to wszystko w jednym miejscu. 

Szef Kuchni Tomasz Siwkowski zaprasza na kulinarne przeżycie! 

Aktualności

Restauracja Regiment

Zarezerwuj stolik!

Polędwica z żaglicy, kofty z sarny, a może gicz jagnięca? Na deser zdecydowany faworyt, mus czekoladowy, niejednokrotnie okrzyknięty poezją smaków!

Rezerwacja stolików tel. +48 856 777 773.

MENU RESTAURACJI

Idealne miejsce

Eleganckie spotkania

Zorganizujesz u nas spotkanie biznesowe oraz kameralny bankiet rodzinny. Apetyczne menu, doświadczona obsługa oraz wspaniała aranżacja Restauracji zapewni Wam doskonałą atmosferę.

SPRAWDŹ OFERTĘ 

Idealny pomysł na prezent

Voucher do Restauracji Regiment

Oryginalnie zapieczętowany voucher może stanowić doskonały prezent dla miłośników wytwornej kuchni. Może być zrealizowany na dowolnie wybraną kwotę, w określonym czasie i wykorzystany na całą kartę menu oraz catering.  

SPRAWDŹ OFERTĘ

MIEJSCE Z HISTORIĄ

Zabytkowa willa z 1884 roku

Niegdyś samotna XIX-wieczna willa, dziś  miejsce pełne smaków i walorów estetycznych. Wypełniona tym co piękne i ponadczasowe. Zostań tu na dłużej i delektuj się niesamowitą aurą tego miejsca.

POZNAJ JEJ HISTORIĘ

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij