Restauracja Regiment

przyjazd 24 sty
wyjazd 25 sty

Menu Restauracji Regiment

Kulinarne przeżycie

Znajdująca się w zabytkowej willi z 1884 roku Restauracja Regiment, zaskoczy urzekającym, stylowym wystrojem i atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem starannie wykonanych dań.

Na dobry początek dnia

Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek, a my sprawimy, że będzie to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów Twojego dnia. Zawsze zdrowo i smacznie, z lokalnych produktów.

U nas nie znajdziesz podgrzewanych dań na bufecie. Cenimy świeżość i aromat, dlatego wyselekcjonowane dania można bezpłatnie zamówić z karty menu.

 

Foto
Miejsce pełne historii

Początkowo siedziba sztabu 64. Kazańskiego Pułku Piechoty, a następnie kasyno 42. Pułk Piechoty. Willa jest ostatnią pozostałością po istniejących tu przed laty carskich koszarach, która zachowała swoją oryginalną formę i dzięki naszym staraniom otrzymała drugie życie.

Budynek wpisany został do rejestru zabytków, jako dobro kultury ze względu na swoje znaczenie historyczne.

Aktualności

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij