Jesteśmy w Harmony Polish Hotels

Jesteśmy w Harmony Polish Hotels

przyjazd 28 wrz
wyjazd 29 wrz
01 marca 2021

Posiadając kartę Prestige Club masz dostęp do zniżek – niezależnie od terminu!

W dniu 08 kwietnia 2019 roku Hotel Traugutta3**** przystąpił do Hotel Polish Harmony. Jest pierwszym hotelem w Białymstoku, a drugim w województwie podlaskim, który rozpoczął współpracę z Grupą Harmony Hotels.

Przyjęcie połączone zostało z prezentacją Hotelu Traugutta3****, którą poprowadziła Anna Narel – Dyrektor Hotelu Traugutta3. Podczas prezentacji opowiedziała o tym co obiekt wniesie do Grupy HH. Podkreśliła, że główne atuty Hotelu Traugutta3**** to: ludzie, historia miejsca, unikatowość, kreatywność w organizacji wydarzeń oraz elegancja smaku Restauracji Regiment.

Oficjalne przystąpienie odbyło się w Hotelu Warszawa Resort & SPA w Augustowie. Jest to symboliczne miejsce, bowiem jest to pierwszy hotel w województwie podlaskim, który rozpoczął współpracę
z  Grupą HH.

Certyfikat Harmony Polish Hotels odebrała Anna Narel – Dyrektor Hotelu Traugutta3**** z rąk Prezesa Honorowego Harmony Polish Hotels Kazimierza Kowalskiego oraz Prezesa Harmony Polish Hotels Krzysztofa Jedrocha.

Grupa HH prezentuje wartości, które są bliskie działalności Hotelu Traugutta3. Jako pierwsze wartośći Grupa HH deklaruje gościnność spełnianą z pasją, szacunek do historii, unikalność obiektu, rzetelność
w biznesie.  Hotel podejmujący współpracę z Grupą HH odnosi wiele korzyści, m.in. wzajemne wsparcie w sprzedaży, obniżanie kosztów działalności, podnoszenie poziomu obsługi.

A Harmony Polish Hotels to przede wszystkim ogromne korzyści dla Gości, którzy przystępują do bezpłatnego programu lojalnościowego Prestige Club zyskują wiele.

Jak działa Prestige Club?

Otrzymując numer Prestige Club i kartę programu Goście mają dostęp do zniżek w kilkudziesięciu hotelach Grupy HH w całej Polsce – niezależnie od terminu!

Zbierając punkty można je wymienić na dowolne usługi w hotelu. Każde 100 zł wydane w hotelach to 1 punkt na koncie Prestige Club. Każdy punkt ma wartość 10 zł. Zgromadzonymi środkami można opłacić dowolne usługi w hotelu Grupy HH.

Dołącz do Prestige Club: http://bit.ly/2D3D7pQ

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij