Voucher do Restauracji Regiment

Voucher do Restauracji Regiment

  • продолжительность пребывания свободное проживание
Детали предложения

Kolacja w Restauracji Regiment. Kulinarna podróż.

Zapraszamy do zakupu voucher'a, który można wykorzystać w  Restauracji Regiment. Oryginalnie zapieczętowany voucher może stanowić doskonały prezent dla miłośników wytwornej kuchni. W naszej Restauracji znajdą Państwo wyszukane potrawy z dziczyzny oraz ryb, pięknie podane i wykonane z najwyższej jakości produktów. Restauracja Regiment to miejsce gdzie spróbujesz wyjątkowych regionalnych smaków i potraw z wysokiej jakości produktów. Jest to idealny pomysł na prezent amatorom kuchni polskiej. Voucher obowiązuję na całą kartą dań oraz napojów i alkoholi. Restauracje specializuje się wyszukanymi daniami z dziczyzny, wołowiny oraz ryb. 


Zapraszamy serdecznie do wcześniejszej rezerwacji stolika. Voucher możecie Państwo odebrać w Recepcji Hotelu Traugutta3 po uprzednim kontakcie z recepcją.


recepcja@hoteltraugutta3.pl | 85 6777 333

Важная информация
приезд от: 14:00
выезд до: 12:00
Политика относительно животных

Zwierzęta nie są akceptowane.

Автостоянка

Parking naziemny - bezpłatny, Garaż podziemny 21 miejsc - bezpłatny

Принимаем платежные карты
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Switch Solo Discover Delta Diners
Остальные предложения
mobile nav bg
Посмотреть на карте
бюллетень
Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы получать новости, информацию о событиях и предложениях. Мы гарантируем вашу конфиденциальность.
Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Więcej w Polityce prywatności.

ОК, закройте