Voucher do Restauracji Regiment

Voucher do Restauracji Regiment

  • продолжительность пребывания свободное проживание
Детали предложения

Kolacja w Restauracji Regiment. Kulinarna podróż.

Zapraszamy do zakupu voucher'a, który można wykorzystać w Restauracji Regiment. Oryginalnie zapieczętowany voucher może stanowić doskonały prezent dla miłośników wytwornej kuchni. W naszej Restauracji znajdą Państwo wyszukane potrawy z dziczyzny oraz ryb, pięknie podane i wykonane z najwyższej jakości produktów.

Restauracja Regiment znajduje się w zabytkowej willi z 1884 roku, która zaskakuje urzekającym wnętrzem oraz nieformalną atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem dań.

Voucher może być zrealizowany na dowolnie wybraną kwotę (min. 100 PLN), w określonym czasie (maks. 6 miesięcy) i wykorzystany na całą kartę menu. 

Oryginalne, starannie i pięknie podane dania uszczęśliwią obdarowaną osobę. Voucher do Restauracji Regiment to prezent uniwersalny, doskonały na prezent ślubny, rocznicę, urodziny czy sposób na nagrodzenie pracownika.


Zapraszamy serdecznie do wcześniejszej rezerwacji stolika. Voucher możecie Państwo odebrać w Recepcji Hotelu Traugutta3 po uprzednim kontakcie z recepcją.


recepcja@hoteltraugutta3.pl | 85 6777 333

Важная информация
приезд от: 14:00
выезд до: 12:00
Политика относительно животных

Zwierzęta nie są akceptowane.

Автостоянка

Parking naziemny - bezpłatny, Garaż podziemny 21 miejsc - 25zł/noc

Принимаем платежные карты
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Switch Solo Discover Delta Diners
Остальные предложения
mobile nav bg
Посмотреть на карте
бюллетень
Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы получать новости, информацию о событиях и предложениях. Мы гарантируем вашу конфиденциальность.
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте