Jacuzzi

приезд 28 окт.
выезд 29 окт.

Jacuzzi z hydromasażem w kameralnej Strefie Relaksu, w Hotelu Traugutta3, to doskonała opcja na relaks dostępna dla osób dorosłych oraz dzieci.

z hydromasażem

Jacuzzi

Kameralna Strefa Relaksu w Hotelu Traugutta3 skrywa 10m2 jacuzzi ze stali chirurgicznej z opcją hydromasażu. Oddaj się masażowi wodnemu oraz ukoj zmysły.

Voucher na

Pakiet Wellness

Relaksujący masaż oraz 2h dostęp do Strefy Relaksu to idealny pomysł na wieczór w Hotelu Traugutta3 w Białymstoku. Pakiet Wellness przeznaczony dla Gości nienocujących w Hotelu, 

Jacuzzi w Hotelu Traugutta 3

Dlaczego warto korzystać z Jacuzzi

Jacuzzi w Hotelu Traugutta3 mieści się w kameralnej Strefie Relaksu, eleganckim pomieszczeniu zaprojektowanym specjalnie tak, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo i przytulnie, a przy tym się zrelaksować.

Regularne korzystanie z jacuzzi posiada zbawienne działanie na ciało, odpręża, ale również poprawie samopoczucie oraz zdrowie. Wbudowane bicze wodne wspomagają krążenie oraz działają korzystnie przy nawracających bólach mięśniowych, głowy oraz przy problemach żołądkowych. Po całym dniu pracy warto zainwestować również w zdrowie i odpocząć a także zregenerować siły. Skorzystaj z oferty Hotelu Traugutta3 w Białymstoku relaksując się w jacuzzi z hydromasażem.


Hotel z Jacuzzi - Hotel Traugutta3 Białystok

Goście Hotelu Traugutta3 mają możliwość z korzystania ze Strefy Relaksu. Strefa Wellness wyposażona jest w jacuzzi z hydromasażem, saunę infrared oraz saunę fińską. Jacuzzi usytuowane jest w formie niecki basenowej zbudowanej ze stali chirurgicznej co zapewnia najwyższą jakoś i higienę. Korzystanie ze Strefy Wellness w Hotelu Traugutta3 wliczone jest w cenę rezerwacji.


Co wybrać Jacuzzi czy Saunę?

Kąpiel relaksacyjna czy wysoka temperatura, wybór należy do Państwa. Najlepsze wyniki zagwarantuje użytek sauny oraz jacuzzi. Zalety korzystania z sauny wpływają na oczyszczenie ciała z toksyn podczas pocenia się, przeznaczone również są dla osób, które nie mogą korzystać z biczy wodnych. Jacuzzi natomiast jest skierowane do osób, które nie mogą przebywać w wysokich temperaturach.  

 

mobile nav bg
Посмотреть на карте
бюллетень
Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы получать новости, информацию о событиях и предложениях. Мы гарантируем вашу конфиденциальность.
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте