Strefa Relaksu

Strefa Relaksu

Strefa Relaksu

приезд 05 авг.
выезд 06 авг.
Chwila relaksu

Nowo otwarta Strefa Relaksu to czas na odpoczynek, regeneracje sił oraz zadbanie o zdrowe ciało i umysł. Wypoczynek umożliwi jacuzzi z hydromasażem, sauna sucha oraz sauna infrared. 

z opcją hydromasażu

Jacuzzi

Idealny sposób na odprężenie po ciężkim dniu, stresie lub problemami z bezsennością. Efekt masujący jacuzzi pomaga zrelaksować ciało i umysł. Zapewnia lepsze krążenie krwi, umożliwa większy przepływ tlenu oraz pomaga w walce z cellulitem.

Na Podczerwień

Sauna Infrared

Tempertaura w saunie oscyluje między 45-50°C. Promienie podczerwone wpływają korzystnie na nasze ciało. Dzięki właściwościom sauny oraz działaniom na tkanki głębiej położone pozwala regenerować kręgosłup, stawy oraz różnego rodzaju zapalenia. 

Poprawa organizmu

Sauna Sucha

Sauna sucha, to zabieg SPA podczas, którego pomieszczenie rozgrzewa się do 95°C i wilgotności 10%. Posiada korzytsne działanie na nasz układ krążenia, odporność i kondycję. Pozwala na oczyszczenie organizmu z toksyn. Rozluźnia i relaksuje spięte mięśnie oraz niweluje stres.

Przeznaczony Gościom nienocującym w Hotelu

Kup Voucher - Chwila Relaksu

Nie korzystasz z noclegu w Hotelu ale nadal chciałbyś poczuć chwilę Relaksu i odprężyć się oraz zregenerować siły? Zapraszamy do skorzystania z 2h dostępu do Strefy Relaksu dzięki wykupieniu specjalnego vouchera. 

Jesteś zainteresowany pobytem?

Napisz do nas bądź zadzwoń.

Необходимые поля

mobile nav bg
Посмотреть на карте
бюллетень
Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы получать новости, информацию о событиях и предложениях. Мы гарантируем вашу конфиденциальность.
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте