Voucher do Restauracji Regiment

Voucher do Restauracji Regiment

  • Length of stay any length of stay
See offers

Kolacja w Restauracji Regiment. Kulinarna podróż.

Zapraszamy do zakupu voucher'a, który można wykorzystać w Restauracji Regiment. Oryginalnie zapieczętowany voucher może stanowić doskonały prezent dla miłośników wytwornej kuchni. W naszej Restauracji znajdą Państwo wyszukane potrawy z dziczyzny oraz ryb, pięknie podane i wykonane z najwyższej jakości produktów.

Restauracja Regiment znajduje się w zabytkowej willi z 1884 roku, która zaskakuje urzekającym wnętrzem oraz nieformalną atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem dań.

Voucher może być zrealizowany na dowolnie wybraną kwotę (min. 100 PLN), w określonym czasie (maks. 6 miesięcy) i wykorzystany na całą kartę menu. 

Oryginalne, starannie i pięknie podane dania uszczęśliwią obdarowaną osobę. Voucher do Restauracji Regiment to prezent uniwersalny, doskonały na prezent ślubny, rocznicę, urodziny czy sposób na nagrodzenie pracownika.


Zapraszamy serdecznie do wcześniejszej rezerwacji stolika. Voucher możecie Państwo odebrać w Recepcji Hotelu Traugutta3 po uprzednim kontakcie z recepcją.


recepcja@hoteltraugutta3.pl | 85 6777 333

Important information
arrival from: 14:00
departure till: 12:00
Animal policy

Pets are not accepted.

Car park

Parking naziemny - bezpłatny, Garaż podziemny 21 miejsc - 25zł/noc

Accpted credit cards
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Switch Solo Discover Delta Diners
Remaining offers
mobile nav bg
See on the map
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close