Relax Area

Relax Area

Relax Area

arrival 19 Jan.
departure 20 Jan.
Moment of relaxation

Newly opened Relax Area is the perfect time to rest, regenerate strength and taking care of your mind and body. Jacuzzi, dry and infrared sauna will provide relaxation.

with massaging effect

Jacuzzi

The perfect way to relax after a hard day, stress or problems with insomnia. The jacuzzi massaging effect helps relax the body and mind. It provides better blood circulation, allows greater oxygen flow and helps in the fight against cellulite.

Red light

Sauna Infrared

The sauna temperature is between 45-50°C. Infrared light has a positive effect on our body. Thanks to the properties of the sauna and deeper tissue effects, it regenerates the spine, joints and various types of inflammation.

Improving health

Dry Sauna

A dry sauna is a SPA treatment during which the room heats up to 95 ° C and 10% humidity. It has beneficial effects on our cardiovascular system, immunity and condition. Allows to cleanse the body of toxins. It relaxes tense muscles and reduces stress.

Relaks dla mięśni

Masaże

Relaks oraz regeneracja ciała, potrzebna chwila dla siebie po ciężkim dniu. Ukój zmysły oraz odpocznij od codzienności korzystając z masaży wykonywanych przez profesjonalnego masażystę.

Sprawdź ofertę.

Intended for non-guests at the Hotel

Voucher - Moment of Relaxation

If you don't plan to stay in our Hotel but you would still like to feel a moment of relaxation, rest and regenerate? We are inviting you to take advantage of 2 hours of access to the Relax Zone by purchasing a special voucher.

Are you interested in staying in our hotel?

Write or call us.

* Required

SPA w Hotelu Traugutta3 Białystok

Zrelaksuj się w Hotelu Traugutta 3 Białystok

W Hotelu Traugutta3 w Białymstoku znajduje się kameralnie urządzona Strefa Wellness dostępna dla Gości hotelowych. Strefa Relaksu wyposażona jest w jacuzzi z hydromasażem, saunę infrared (na podczerwień) oraz saunę fińską (suchą). Wyjątkowa atmosfera eleganckiego pomieszczenia, zapewni odprężenie po ciężkim dniu. Warto zregenerować siły oraz odpocząć od codzienności przy uspokajającej muzyce. W naszej Strefie Wellness w Hotelu Traugutta3 poczujesz się wyjątkowo, na deser zapraszamy do Restauracji Regiment.


Dla kogo jest Strefa relaksu w Hotelu Traugutta3

Strefa Wellness dostępna jest dla wszystkich Gości Hotelu Traugutta3. W cenie pobytu otrzymują Państwo nielimitowany dostęp do strefy w godzinach jej otwarcia. Jeżeli chcesz skorzystać z uroków Strefy Relaksu, ale nie możesz nocować w naszym Hotelu, mamy na to rozwiązanie. Na naszej stronie dostępny jest voucher do zakupienia oraz wykorzystania podczas wizyty w Hotelu Traugutta3. Otrzymują Państwo nie tylko możliwość zrelaksowania się w saunie czy jacuzzi, ale również skorzystania z oferty masaży wykonywanych przez profesjonalistów.


Pomysł na wyjątkowy prezent - Voucher do SPA

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Wieczór panieński, pobyt we dwoje, romantyczny wieczór czy regeneracja sił? Mamy dla Państwa specjalnie przygotowany Voucher SPA, który mogą Państwo zakupić przez stronę Hotelu bądź w Recepcji. Idealny prezent dla par i nie tylko do wykorzystania w Hotelu Traugutta3. W cenie otrzymują Państwo dwugodzinny dostęp do SPA w Hotelu Traugutta3, szlafrok, ręczniki oraz wodę, a także niezapomniane chwile relaksu. Dostępny jest również Pakiet Wellness, który obejmuje dostęp do Strefy SPA oraz możliwość skorzystania z oferty masażu. Prosimy o wcześniejszy kontakt z Recepcją w celu rezerwacji zabiegu.  


Skorzystaj z naszej oferty w SPA Białystok

W ofercie Strefy Relaksu znajdą Państwo relaksujące masaże wykonywane przez profesjonalistów. Oferta obejmuje masaż całego ciała lub wybranej partii, masaż klasyczny, sportowy lub masaż bańką chińską - to kilka przykładów z naszej oferty. Strefa Wellness w Hotelu Traugutta3 wyposażona jest w jacuzzi z hydromasażem, saunę fińską oraz saunę infrared.  

 

mobile nav bg
See on the map
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać aktualności, informacje o wydarzeniach i oferty. Gwarantujemy zachowanie Twojej prywatności.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close