Hotel Traugutta3**** w Harmony Polish Hotels

Hotel Traugutta3**** w Harmony Polish Hotels

приезд 13 июль
выезд 14 июль
08 апрель 2019

Hotel Traugutta3**** w Harmony Polish Hotels

W dniu 08 kwietnia 2019 roku Hotel Traugutta3**** przystąpił do Hotel Polish Harmony. Jest pierwszym hotelem w Białymstoku, a drugim w województwie podlaskim, który rozpoczął współpracę z Grupą Harmony Hotels.

Przyjęcie połączone zostało z prezentacją Hotelu Traugutta3****, którą poprowadziła Anna Narel – Dyrektor Hotelu Traugutta3. Podczas prezentacji opowiedziała o tym co obiekt wniesie do Grupy HH. Podkreśliła, że główne atuty Hotelu Traugutta3**** to: ludzie, historia miejsca, unikatowość, kreatywność w organizacji wydarzeń oraz elegancja smaku Restauracji Regiment.

Oficjalne przystąpienie odbyło się w Hotelu Warszawa Resort & SPA w Augustowie. Jest to symboliczne miejsce, bowiem jest to pierwszy hotel w województwie podlaskim, który rozpoczął współpracę
z  Grupą HH.

Certyfikat Harmony Polish Hotels odebrała Anna Narel – Dyrektor Hotelu Traugutta3**** z rąk Prezesa Honorowego Harmony Polish Hotels Kazimierza Kowalskiego oraz Prezesa Harmony Polish Hotels Krzysztofa Jedrocha.

Grupa HH prezentuje wartości, które są bliskie działalności Hotelu Traugutta3. Jako pierwsze wartośći Grupa HH deklaruje gościnność spełnianą z pasją, szacunek do historii, unikalność obiektu, rzetelność
w biznesie.  Hotel podejmujący współpracę z Grupą HH odnosi wiele korzyści, m.in. wzajemne wsparcie w sprzedaży, obniżanie kosztów działalności, podnoszenie poziomu obsługi.

A Harmony Polish Hotels to przede wszystkim ogromne korzyści dla Gości, którzy przystępują do bezpłatnego programu lojalnościowego Prestige Club zyskują wiele.

Jak działa Prestige Club?

Otrzymując numer Prestige Club i kartę programu Goście mają dostęp do zniżek w kilkudziesięciu hotelach Grupy HH w całej Polsce – niezależnie od terminu!

Zbierając punkty można je wymienić na dowolne usługi w hotelu. Każde 100 zł wydane w hotelach to 1 punkt na koncie Prestige Club. Każdy punkt ma wartość 10 zł. Zgromadzonymi środkami można opłacić dowolne usługi w hotelu Grupy HH.

Dołącz do Prestige Club: http://bit.ly/2D3D7pQ

 

mobile nav bg
Посмотреть на карте
бюллетень
Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы получать новости, информацию о событиях и предложениях. Мы гарантируем вашу конфиденциальность.
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте